KIM JEST POŻYCZKODAWCA?

Popularność pożyczek internetowych nieustannie rośnie, jak również przybywa firm pożyczkowych, które proponują bardzo szeroki wybór najróżniejszych ofert pożyczkowych na mniej lub bardziej atrakcyjnych warunkach. Warto jest zacząć od tego, kim w ogóle jest pożyczkodawca i kto może się za niego uważać. Dzięki temu można szybko odsiać firmy, które niestety nastawiają się na szybki zysk i nie traktują klientów po partnersku.

Pożyczkodawcą w rozumieniu prawa może zostać taki podmiot, który spełnia wymagania Ministerstwa Finansów w zakresie ustawy o pożyczkach i kredytach. To właśnie tam jest szczegółowo opisane kto może zostać pożyczkodawcą oraz jakie konkretnie opcje muszą zostać spełnione.

Warto jest weryfikować firmy pożyczkowe poprzez dokładne sprawdzanie ich historii. Zdecydowanie lepiej jest zaufać doświadczonym graczom na rynku pożyczek internetowych, takim, jak np. ExtraPortfel. W ten sposób unikniesz rozczarowania, a warunki oferowanej pożyczki będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!