CO OZNACZA OKREŚLENIE POŻYCZKA BEZ KRD?

Niestety nie każda osoba jest w stanie pochwalić się idealną historią kredytową w BIK czy KRD. To znacznie przeszkadza w uzyskaniu jakiegokolwiek, czasami nawet bardzo małego kredytu w banku. Tutaj jednak z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, choćby ExtraPortfel, które proponują coś takiego jak pożyczka bez krd.

Trudniejsza sytuacja materialna dotyka każdego dnia wielu ludzi. Często z dnia na dzień pojawiają się pilne wydatki, które muszą być jak najszybciej pokryte. Można wtedy starać się o kredyt w banku, ale niestety znaczna część osób nie jest odpowiednio wiarygodna w ocenie banku. Właśnie z tego powodu takim uznaniem i pozytywnym odzewem cieszą się pożyczki bez krd udzielane przez firmy pożyczkowe.

ExtraPortfel, jak również inne firmy mają swoje wewnętrzne systemy oceniania zdolności pożyczkowej swoich klientów i dlatego też sporadycznie korzystają z weryfikacji w innych miejscach. To daje wielu klientom szansę na szybki zastrzyk gotówki w nagłej i niespodziewanej sytuacji życiowej.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!