JAK WYGLĄDA SZYBKA POŻYCZKA W EXTRAPORTFEL?

ExtraPortfel to firma pożyczkowa, która stara się swoim klientom maksymalnie upraszczać proces starania się o pożyczki online. Dlatego też nie są wymagane żadne zaświadczenia o zarobkach, czy dodatkowe zabezpieczenia. Wystarczy tylko dowód osobisty, ukończone 21 lat i rachunek w banku.

Aby wnioskować o pożyczkę należy na stronie ExtraPortfel wybrać interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty w kalkulatorze pożyczkowym, a następnie kliknąć Weź pożyczkę. Zostaniesz przeniesiony do wniosku, gdzie należy podać swoje dane osobowe z dowodu osobistego oraz źródło i wysokość dochodów. Zwróć uwagę na poprawne wprowadzenie danych.

Kolejnym krokiem jest skorzystanie z usługi Instantor, dzięki której firma ExtraPortfel będzie mogła potwierdzić Twoje dane zapisane we wniosku. Jeśli weryfikacja przebiegnie prawidłowo i Twój wniosek uzyska status pozytywny, to w ciągu 15 minut możesz spodziewać się pieniędzy na rachunku bankowym.

Cały proces nie trwa dłużej niż 10 minut i sprawia, że szybka pożyczka w ExtraPortfel bardzo szybko powędruje do Ciebie.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!