CO OZNACZA OKREŚLENIE POŻYCZKA BEZ BIG?

W wielu reklamach firm pożyczkowych, jak również na ich stronach można spotkać się z określeniem pożyczka bez big. Nie każdy klient zdaje sobie sprawę z tego, co ten termin tak naprawdę oznacza i jakie niesie za sobą korzyści. BIG to skrót od Biuro Informacji Gospodarczej, w którym zapisywane są wszystkie osoby, które w jakiś sposób są dłużnikami, niespłacającymi swoich zobowiązań. Jeśli do tej pory nie miałeś żadnych problemów, to w tym wypadku nie musisz się martwić.

Natomiast wszystkie osoby, które widnieją w bazie BIG mogą mieć bardzo duże przeszkody w ubieganiu się o kredyt w banku oraz inne usługi finansowe. Tutaj z pomocą przychodzą firmy takie jak ExtraPortfel, gdzie także widniejący w BIG klienci mogą liczyć na pomoc finansową w postaci pożyczki.

To świetna wiadomość dla każdego, kto obecnie bardzo pilnie potrzebuje pieniędzy, a niestety wszędzie spotyka się z decyzją odmowną w kwestii pożyczki, czy kredytu. Dzięki przejrzystym i prostym warunkom chwilówka może być bardzo dobrym rozwiązaniem i pomoże Ci szybko pozbyć się problemów związanych z finansami.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!