Firmy pożyczkowe, a ExtraPortfel

Pilnie potrzebujesz dodatkowej gotówki na nagłe wydatki, ale bank odmówił Ci kredytu, gdyż Twoja zdolność kredytowa jest dla niego zbyt mała? Firmy pożyczkowe, takie jak ExtraPortfel przygotowały rozwiązanie tego problemów, z którego na pewno się ucieszysz. Jest nim pożyczka bez zaświadczeń przez internet, do której wystarczy tylko dowód. Nie są konieczne żadne dodatkowe zaświadczenia o zarobkach, czy też jakiekolwiek zabezpieczenia.

ExtraPortfel na rynku jest obecny od kilku lat i posiada grono swoich stałych klientów, którzy polecają go kolejnym osobom. Firma zdobyła zaufanie pożyczkobiorców dzięki uczciwym zasadom i atrakcyjnym pożyczkom pozabankowym.

Złożenie wniosku jest bardzo proste i trwa krócej niż 10 minut, gdyż wystarczą tylko dane z dowodu osobistego. Kolejnym krokiem jest ich potwierdzenie poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to pożyczka gotówkowa online znajdziesz się na Twoim koncie nawet po 15 minutach. Dodatkowym atutem jest to, że pożyczka pozabankowa jest także dostępna dla osób z gorszą historią kredytową.

To Top