CO OZNACZA OKREŚLENIE POŻYCZKA BEZ BIKU?

Czy wiesz czym jest pożyczka bez biku i co może to dla Ciebie oznaczać? Przede wszystkim możesz liczyć na znacznie łatwiejsze uzyskanie wsparcia finansowego w postaci pożyczki pozabankowej. W takiej sytuacji firma pożyczkowa nie weryfikuje Twojej historii kredytowej w BIK.

Kiedy to się przydaje? Szczególnie pożyczka bez biku jest polecana osobom, które w przeszłości miały problemy ze spłacaniem rat kredytowych i teraz banki nie chcą im zaufać i udzielić kolejnego wsparcia. W tym wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem mogą okazać się firmy oferujące szybkie pożyczki bez zaświadczeń i sprawdzania w bazie BIK. Takie instytucje posiadają swój wewnętrzny system weryfikacyjny, na którym opierają decyzje odnośnie wniosków składanych przez klientów.

W naszym życiu może zdarzyć się wiele różnych sytuacji, które przesądzają o prawidłowym spłacaniu zaciągniętych zobowiązań. Skutkuje to niezbyt przyjaznymi zapisami w Biurze Informacji Kredytowej. Warto więc zwrócić się do ExtraPortfel, firmy która rozumie swoich klientów i stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!