ZARZĄDZANIE KONTEM NA EXTRAPORTFEL

ExtraPortfel oferując usługi takie jak pożyczka online zadbał o to, aby proces ubiegania się o tego typu wsparcie mógł być absolutnie jak najprostszy. Firma przygotowała specjalny panel klienta, gdzie na bieżąco można mieć podgląd na obecnie spłacane pożyczki. Dzięki temu zarządzanie jest bardzo proste i sprowadza się do kilku kliknięć w razie potrzeby złożenia kolejnego wniosku o pożyczkę.

Panel ExtraPortfel daje możliwości zmiany niektórych danych, np. numeru telefonu, czy adresu e-mail, o ile uległy one zaktualizowaniu. Warto takich rzeczy pilnować, gdyż dzięki temu nigdy nie będzie żadnych problemów ze składaniem wniosków. Zawsze bowiem wszystkie dane muszą być aktualne i zgodne z prawdą.

Pożyczki internetowe zyskały tak dużą popularność ze względu na łatwą dostępność i minimum formalności. W przypadku ExtraPortfel wystarczy tylko dowód osobisty i trochę wolnego czasu na wypełnienie prostego wniosku. W żadnym wypadku nie są konieczne dodatkowe zaświadczenia o zarobkach, czy zabezpieczenia spłaty.

Lodo extraportfel

Dołącz do grona naszych klientów już teraz!