Pożyczka gotówkowa - warunki

Zapewne każdy z nas miał w swoim życiu sytuacje, kiedy to występowała potrzeba posiadania dodatkowej gotówki. Niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego też sytuacja, kiedy zostajemy bez pieniędzy na pewno nie napawa optymizmem. Rozwiązaniem może okazać się pożyczka na dowód osobisty, gdzie nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty ani zaświadczenia o zarobkach.

Obecnie na rynku nie brakuje firm, które specjalizują się w tego typu pomoc finansowej dla klientów w trudnej sytuacji. W doborze najlepszych ofert bardzo pomocna może okazać się porównywarka pożyczek, która umożliwia zestawienie ze sobą kilku różnych ofert i wybór tej najlepszej.

Pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń oferuje również ExtraPortfel. Firma jest nastawiona na partnerskie stosunki z klientami i dlatego też oferuje bardzo przejrzysty model udzielania pożyczek. Wszystko odbywa się całkowicie online i bez wychodzenia z domu. To świetna wiadomość dla tych, którzy nie mają ochoty cały dzień spędzić w długich kolejkach bankowych czy też szukanie po mieście różnych firm od pożyczek.

To Top