Pożyczka gotówkowa online - pozostałe pytania

Szybkie pożyczki na dowód są dostępne na naszym rynku już od kilku lat i z roku na rok korzysta z nich coraz więcej osób. Jakie są najważniejsze zasady ich udzielania i co powinieneś wiedzieć o takiej formie wsparcia finansowego?

ExtraPortfel udziela szybkich pożyczek klientom, którzy mają ukończone 21 lat i posiadają ważny dowód osobisty oraz konto w banku. Jeśli spełniasz te warunki, to gotówka online może być dla Ciebie dostępna już niebawem.

Aby ubiegać się o pożyczkę online najpierw należy wypełnić stosowny wniosek na stronie pożyczkodawcy i podać tam dane ze swojego dowodu osobistego oraz na temat wysokości dochodów. Kolejnym krokiem jest weryfikacja podanych we wniosku danych. Odbywa się ona poprzez system Instantor. Jeśli wszystko zostanie poprawnie zweryfikowane, to wtedy podejmowana jest ostateczna decyzja o przyznaniu Ci pożyczki.

W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze niezwłocznie są przelewane na konto pożyczkobiorcy. Często już po 15 minutach można cieszyć się dodatkowymi środkami. Warto także podkreślić, że dla nowych klientów ExtraPortfel przygotował darmowe pożyczki online, gdzie oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Nie ma dodatkowych odsetek i prowizji.

Jeśli zależy Ci na szczegółowych informacjach, to najlepiej jest w wyszukiwarkę wpisać ekspres kasa kontakt i napisać do poszczególnych firm pożyczkowych, czy od razu wybrać ExtraPortfel.

To Top