Pytania

Jak złożyć wniosek pożyczkowy?

Wniosek pożyczkowy możesz złożyć na naszej stronie www.extraportfel.pl. Po wybraniu kwoty i długości pożyczki kliknij na "Weź pożyczkę", a zostaniesz przekierowany do wniosku. Po jego wypełnieniu w ciągu kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail oraz SMS z decyzją.

Czy muszę złożyć wniosek pożyczkowy na stronie internetowej, czy są inne sposoby?

Wniosek pożyczkowy należy wypełnić na naszej stronie internetowej www.extraportfel.pl. Nie ma innych możliwości aplikowania o pożyczkę.

Jakie warunki należy spełniać, aby aplikować o pożyczkę?

Każdy obywatel Polski, przebywający na terenie kraju, w wieku pomiędzy 21 a 75 lat, legitymujący się dowodem osobistym może złożyć wniosek pożyczkowy. Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wypełnij wniosek na naszej stronie, a decyzję otrzymasz w ciągu kilku minut.

Jestem nowym Klientem. O jaką maksymalną kwotę pożyczki mogę się starać za pierwszym razem?

W Extraportfel.pl maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta to 3000 zł. Wysokość pożyczki, jaką będziemy mogli przyznać obliczymy dopiero po otrzymaniu Twojej aplikacji.

Nie jestem w stanie spłacić mojej pożyczki na czas. Co mam zrobić?

Pamiętaj, że nieterminowa spłata może skutkować naliczeniem dodatkowych opłat w postaci odsetek za opóźnienie. Jednakże extraportfel.pl przygotował dla Ciebie specjalną ofertę refinansowania pożyczki. Refinansowanie umożliwia Ci terminową spłatę dotychczasowych zobowiązań za pośrednictwem pożyczkodawcy współpracującego z extraportfel.pl, który na twoje zlecenie dokonuje spłaty Twojej obecnej pożyczki. Do ciebie należy określenie terminu spłaty nowozaciągniętego zobowiązania u nowego pożyczkodawcy. Aby skorzystać z Oferty Specjalnej, zaloguj się do Strefy Klienta i wybierz interesujący Cię termin oferty.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z późniejszą spłatą swojego zobowiązania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 388 66 66

Ile czasu zajmuje przetwarzanie wniosku?

Wniosek o pożyczkę jest przetwarzany w czasie nie dłuższym niż 15 minut.

W jaki sposób dowiem się o zatwierdzeniu pożyczki?

Natychmiast po zatwierdzeniu pożyczki zostaniesz o tym fakcie poinformowana za pomocą wiadomości sms. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, natomiast jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Pieniądze otrzymasz natychmiast, jeśli posiadasz konto w jednym z banków obsługujących także extraportfel.pl. Szybkość wpływu pieniędzy na konto zależna jest od dostępności internetowej banku. W przypadku posiadania konta w innym banku, przelew na konto zostanie zrealizowany do dwóch dni roboczych.

Jak spłacić pożyczkę?

Aby spłacić pożyczkę w extraportfel.pl należy dokonać przelewu na jeden z rachunków bankowych obsługiwanych przez Pożyczkodawcę podając jednocześnie następujące dane:
ODBIORCA: Creamfinance Poland Sp. z o.o.
TYTUŁ PRZELEWU: Twój numer PESEL.
Wszystkie obsługiwane numery kont bankowych na które można dokonać spłaty znajdują się w zakładce KONTAKT

Czy pierwsza pożyczka naprawdę jest za darmo?

W ramach promocji koszt pierwszej pożyczki został obniżony do 0zł. Więc jeżeli dokonasz spłaty w ustalonym terminie nie wiąże się ona z żadnymi dodatkowymi opłatami – oddajesz tylko pożyczone pieniądze. Więcej dowiesz się z dokumentu Regulaminy promocji Extraportfel.

Co to jest usługa Instantor?

Usługa Instantor umożliwia natychmiastową weryfikację Twojego rachunku bankowego oraz oszacowanie Twojej zdolności kredytowej, bez potrzeby dokonywania przelewu weryfikacyjnego. Więcej informacji znajdziesz na stronie dostawcy usługi, firmy Instantor AB.

Czy Extraportfel organizuje konkursy dla swoich klientów?

TAK. Extraportfel.pl okazjonalnie udostępnia swoim Klientom, którzy terminowo wywiązują się ze swoich zobowiązań kody promocyjne upoważniające do skorzystania ze zniżki na kolejną pożyczkę lub przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Pełna treść regulaminu promocji dostępna jest tutaj.

Masz inne pytania dotyczące pożyczek krótkoterminowych?

Wiele odpowiedzi na pytania związane z produktem Extraportfel znajdziesz na tej stronie.