Interesuje mnie mała pożyczka w ExtraPortfel. Co muszę zrobić, aby ją otrzymać?

Proces wnioskowania o pożyczkę został maksymalnie uproszczony i wymaga podania podstawowych danych z dowodu osobistego. Możesz go złożyć na dwa sposoby. Pierwszy zakłada wybranie kwoty pożyczki i długości spłaty w naszym kalkulatorze pożyczkowym na stronie, następnie wystarczy kliknąć Weź pożyczkę i zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem do wpisania danych.

Drugi sposób to kliknięcie Zarejestruj się w różowym okienku podpisanym jako Strefa Klienta, wtedy również klient jest kierowany do wniosku. Należy w nim podać prawdziwe dane oraz informacje o uzyskiwanych dochodach.

Będzie koniecznie zweryfikowanie Twoich danych przy pomocy systemu Instantor. Jeśli rejestracja przebiegnie pomyślnie, to poprzez panel klienta możesz ubiegać się o pożyczkę w wymaganej wysokości. Nowi klienci mogą zaciągnąć pożyczkę w wysokości maksymalnie 2000 złotych, aczkolwiek dokładna kwota zostanie wyliczona na podstawie zdolności pożyczkowej. Mała pożyczka w ExtraPortfel to przede wszystkim minimum formalności, bez zbędnych dokumentów, zaświadczeń, czy zabezpieczeń.

To Top