Darmowe pożyczki przez Internet nie zawsze są darmowe. Jak sprawdzić firmy pożyczkowe?

W internecie można bardzo często trafić na oferty parabanków z propozycją darmowej pożyczki. Docelowo jest to taki produkt, za który nie płacimy żadnych odsetek, tylko oddajemy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy. Niestety nie w każdej firmie rzeczywiście darmowe pożyczki przez internet faktycznie są bez kosztów.

Często zdarza się tak, że dana firma reklamuje darmową pożyczkę, jednakże dopiero po wczytaniu się w regulamin dowiadujemy się, że będzie ona darmowa wtedy, kiedy klient odda ją w ciągu 5 dni. Jeśli ktoś wybrał opcję ze spłatą np. 15 czy 30 dni, to promocja go już nie obowiązuje. Niestety jest to bardzo częsta i nieuczciwa praktyka, którą stosują firmy pożyczkowe o bardzo krótkim stażu i złym podejściu do klienta.

Jeśli zależy Ci na darmowej pożyczce, bez dodatkowych opłat i ukrytych zapisów w umowie, to koniecznie zainteresuj się ofertą firmy ExtraPortfel. Na rynku mamy ugruntowaną pozycję oraz sporą rzesze zadowolonych klientów. Masz pewność, że do darmowej pożyczki nie doliczymy żadnych kosztów, pod warunkiem jej spłaty w wymaganym terminie.

To Top