Czym są tak zwane darmowe pożyczki?

Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki, a kolejny bank odmawia przyznania Ci kredytu, to wtedy warto jest zwrócić uwagę na firmy pożyczkowe, które działają na rynku. Często w ich ofercie znajduje się tzw. darmowa pożyczka, która zdecydowanie kusi klientów. Co to dokładnie jest oraz czy faktycznie się opłaca?

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się różne sytuacje, których niestety nie damy rady przewidzieć. Zazwyczaj są to sprawy wymagające szybkiej pomocy finansowej. Firmy pożyczkowe, takie jak ExtraPortfel mają dla swoich nowych klientów darmowe pożyczki, dzięki którym nie trzeba ponosić nawet najmniejszych kosztów. Wygląda to tak, że jeśli zdecydujesz się pożyczyć pieniądze, to oddajesz dokładnie taką samą kwotę. Prawda, że jest to korzystne rozwiązanie? Nic nie tracisz, bo nie ma żadnych odsetek, czy prowizji, które najczęściej występują w bankach.

Niewątpliwym atutem jest także szybkość działania firm oferujących darmowe pożyczki. Wypełnienie wniosku i sprawdzenie zdolności pożyczkowej trwa zazwyczaj krócej niż 15 minut. Jeśli masz konto, które obsługiwane jest przez ExtraPortfel, to po kilku chwilach możesz cieszyć się szybką gotówką. Nie wymagane są żadne zabezpieczenia i zaświadczenia o dochodach.

To Top